ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ
Щіткотримачі Щіткотримач РТПл-25х32 та РТПэ-25х32

Щіткотримачі РТПл-25х32 та РТПэ-25х32 з рулонною пружиною постійного натискання

РТПл-25х32 та РТПэ-25х32  

  

   ТОВ фірма «ЛЕГ» представляє універсальні щіткотримачі з рулонною пружиною постійного натискання.
У щіткотримачах РТПл-25х32 та РТПэ-25х32 є можливість застосовувати електрощітки збільшеної висоти до 70 мм. Згідно досвіду європейських виробників, таке технічне рішення (збільшення робочої висоти електрощітки в 2-2,5 рази) подовжує термін служби електрощітки, щітково-контактного апарату (вузлів струмознімання) та міжсервісний термін обслуговування.
Щіткотримачі ТОВ фірми «ЛЕГ» виробляються із застосуванням сучасних технологій. На кожному етапі виробництва здійснюється контроль якості для забезпечення відповідності всім вимогам нормативної документації.

Щіткотримачі РТПл-25х32 та РТПэ-25х32 відрізняються внутрішнім розміром кріплення до опорної поверхні:
 • РТПл-25 х 32 - 7,7 х 13,8 мм;
 • РТПэ-25 х 32 - 9,8 х 20 мм.

РТПл-25х32

РТПэ-25х32
  Термін експлуатації корпусу щіткотримачів - не менш 5 років, термін експлуатації пружинного блоку - не менш 3 років (ТУ У 27.1.-14111810-007: 2019).

Особливості конструкції щіткотримачів:

 • міцна конструкція, матеріал корпусу - латунь;
 • додатково може комплектуватися вбудованим пристроєм індикації/сигналізації зносу для забезпечення безпеки експлуатації;
 • в конструкції пружинного блоку застосована рулонна пружина постійного натискання, що забезпечує постійне зусилля натискання на електрощітки в робочому процесі;
 • кріплення пружинного блоку на корпусі щіткотримача забезпечує легку заміну електрощітки і дозволяє перевіряти стан пружинного блоку при кожній заміні;
 • пружинний блок зроблено ергономічним (має явно виражені загини під пальці), що забезпечує зручну установку/зняття пружинного блоку і доступ до електрощітки;
 • дозволяє зробити заміну пружинного блоку без заміни корпусу щіткотримачів;
 • передбачає заміну електрощіток на працюючому агрегаті, наприклад в турбогенераторі;
 • дозволяють встановлювати електрощітки висотою до 70 мм, збільшуючи міжсервісний термін обслуговування;
 • конструкція корпусу сприяє кращому охолодженню електрощітки.

РТПл-25х32РТПл-25х32
   У промисловості до 50 % електрощіток мають розмір 25х32х40, але все частіше використовують подовжену щітку 25х32х70/76 (більш економічне рішення). На щіткотримачи ДГ, ДРПч і ДПГ немає можливості встановити подовжену електрощітку, тому ТОВ фірма «ЛЕГ» пропонує і рекомендує щіткотримачи РТПл/э-25х32 на заміну вищевказаних щіткотримачів.
   Також ТОВ фірма «ЛЕГ» пропонує комплексне рішення - щіткотримач і електрощітки (різних марок та розмірів) з удосконаленою накладкою НК-8.
   НК-8 - поліамідна підгумова накладка виробництва ТОВ фірми «ЛЕГ». Працює без жорсткого зв'язку з контактом електрощітки, знижує вібрацію і подовжує термін служби електрощітки. Дана накладка може успішно замінити металеві накладки НК-1, НК-2 та гумові накладки НК-6, ПК-7 на всіх типах електрощіток.
   ТОВ фірма «ЛЕГ» пропонує застосування щіткотримачів в комплекті із автоматизованою системою контролю зносу електрощіток власного виробництва, а також поліпшеною системою видалення пилу для спрощення експлуатації та обслуговування щітково-контактного апарату.
Щіткотримачі РТПл і РТПэ - гарне рішення для ефективної роботи на стаціонарних двигунах.