ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Послуги

Послуги термічної обробки матеріалів

Надаємо послуги термообробки у вакуумних печах СГВ-2,4-2/16 (графітовий тепловий вузол) за заданим замовником температурним режимом.

Об`єм печей дозволяє нам здійснювати відпал великих партій, а автоматизація даної процедури дозволяє проводити складний процес набору температур і витримок, без обмеження за часом.Здійснюємо визначення властивостей вуглецевих матеріалів

1. Фізико-механічні вимірювання:
   - Твердість по Брінеллю і Роквеллу;
   - Межа міцності при стисканні;
   - Межа міцності при згинанні;
   - Газопроникність.
2. Питомий електричний опір.
3. Послуги хімічної лабораторії:
   - Пористість та густина;
   - Поглинання рідини або масла;
   - Вміст золи (зольність);
   - Масова доля марганцю.
4. Випробування матеріалу на стенді тертя з заданими умовами (сила струму, лінійна швидкість, тиск на матеріал і ін.)::
   - Коефіцієнт тертя;
    - Знос матеріалу та контр тіла.
5. Температурний коефіцієнт лінійного розширення.
6. Термогравіметрія і термоокислення (втрата маси і фізико-механічних властивостей матеріалу під впливом окислювального середовища і високих температур) представлених замовником зразків за заданим температурним режимом.Підбір матеріалу

Замість виробів з графіту радянських або закордонних аналогів, ми підберемо для Вас матеріал власного виконання відповідно до потреб вашого виробництва і з властивостями, що перевершують представлені зразки.

Як це працює?

Ви надсилаєте нам зразки Вашого матеріалу і його технічну документацію (якщо є), описуєте область застосування та критичні для цього виробу характеристики. Ми проводимо дослідження і підбираємо краще рішення для Вас. Надсилаємо Вам варіант(и) виконання. Ви перевіряєте їх в роботі і обираєте зразок графітового матеріалу, який вам більш сподобався.

Довірившись нашому досвіду, Ви отримаєте вигідну, професійну співпрацю, своєчасні постачання виробів і гарантію якості від виробника.