ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Про компанію


Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ЛЕГ» (далі ТОВ фірма «ЛЕГ») є найбільшим виробником вуглецевих матеріалів і виробів з них в Україні. Ми виготовляємо щітки для електричних машин, вставки контактні для електротранспорту, кільця для ущільнення нафтової та газової промисловостей, графітові ливарні форми, виливниці і тиглі, графітові фільєри, печі підігріву форм, вуглецеве оснащення, вироби з графіту і багато іншого.

ТОВ фірму «ЛЕГ» було засновано в 1993 році. Саме тоді почався серійний випуск щіток для електричних машин, що поклав початок зростанню та розвитку підприємства. З 1997 року ми є членами Міжнародної асоціації підприємств міського електричного транспорту (МАП МЕТ). З цього ж року проводиться добровільна сертифікація електрощіток нашого виробництва в системі УкрСЕПРО.

  «ЛЕГ» - провідний виробник вуглецевих матеріалів і виробів з них в Україні

1998 року, у зв'язку з необхідністю технічних інновацій, одним із засновників ТОВ фірми «ЛЕГ» було організовано ТОВ «НТЦ «Вуглець», головним завданням якого стала розробка нових вуглецевих матеріалів і вдосконалення технологій їх виробництва.

Використовуючи високий професіоналізм своїх колег - колишніх співробітників Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» (ННЦ ХФТІ), що займалися в минулому розробкою вуглецевих матеріалів для радянської спецтехніки, та партнерство з ТОВ «НТЦ « Вуглець », ми досягли високого рівня якості у виробництві власних матеріалів і виробів, які не поступаються в конкурентній боротьбі європейським аналогам.

На даний момент ТОВ фірмою «ЛЕГ» впроваджено у виробництво понад 20 марок матеріалів електрощіток і більш як 20 марок графітових матеріалів для виробництва виробів різного застосування, в тому числі високотемпературного, хімостійкого тощо.

Крім виробництва графітових виробів, ТОВ фірма «ЛЕГ» бере участь в розробці додаткових пристосувань і виробів, таких як щіткотримачі і їх запасні частини, головки струмоприймачів та інше.

Номенклатура матеріалів і виробів, які ми виготовляємо, збільшується з кожним роком, відповідно до потреб вітчизняної та іноземної промисловості. Окремо хочеться відзначити, що багато наших вуглецевих матеріалів та виробів з графіту за своїми технічними характеристиками перевершили свої закордонні аналоги і мають сертифікати незалежних випробувань.

Сьогодні ТОВ фірма «ЛЕГ» пропонує продукцію, яка за співвідношенням ціна/якість не має рівних у світі. Наша робота спрямована на задоволення потреб найвибагливіших клієнтів.