ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Новини

Отримано позитивні результати роботи тролейбусної контактної вставки ВКТ-3

 Вставка ВКТ-3ТОВ фірма «ЛЕГ» розробило поліпшену тролейбусну контактну вставку ВКТ-3 та отримало позитивні відгуки про її роботу від підприємств міськелектротранспорту України.
Завдяки вдосконаленій формі вставка дає плавне входження і проходження спец. частин контактної мережі, і зменшує можливість бічного тертя дрота зі щоками. Всі ці переваги збільшують термін служби вставки, а також ресурс всіх елементів струмознімання.
Для замовлення тролейбусної (вугільної) вставки телефонуйте за тел: +38 (050) 710-08-92

Дата: 26.10.2020

Вітаємо з Днем Захисника України!

 Вітаємо з Днем Захисника України!Щиро вітаємо Вас Днем захисника України - святом сили, мужності, доблесті і честі. Від усієї душі зичимо Вам сили і міцності духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і звитяг, сміливості і гарних перемог!

Дата: 13.10.2020

Шановні українці! Вітаємо з 29 річницею Незалежності України!

 Вітаємо з 29 річницею Незалежності УкраїниШановні українці! Вітаємо з 29 річницею Незалежності України! Бажаємо Вам міцного здоров'я, мира, взаєморозуміння та благополуччя. Нехай кожен день наповнюється радістю, теплом та новими досягненнями! Наші добрі справи множать славу незалежної України.

Дата: 24.08.2020

ТОВ фірма «ЛЕГ» візьме участь у виставці «Енергетика в промисловості-2020»

 Енергетика в промисловості-2020 ТОВ фірма «ЛЕГ» візьме участь у XVIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості-2020», яка відбудеться 10-12 ноября 2020 г. в м. Київ, Україна.
Запрошуємо відвідати стенд нашої компнії в павльоні №1.
До зустрічі на виставці!

Дата: 13.08.2020

Ділова зустріч та перемовини з представниками Посольства Республіки Узбекистан

 Ділова зустріч та перемовини з представниками Посольства Республіки УзбекистанCпеціалісти ТОВ фірми «ЛЕГ» взяли участь в діловій зустрічі та провели перемовини з представниками Посольства Республіки Узбекистан. На зустрічі сторони обговорили питання співробітництва між країнами, позначили зацікавленість в постачаннях якісної і конкурентоспроможної продукції.

Дата: 17.07.2020