ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ
Графітові вироби  Графітове оснащення для скляної промисловості

Графітове оснащення для скляної промисловості

Графітові вставки для виробництва склотари

ТОВ фірма «ЛЕГ» виробляє різні графітові вставки для усіх типів віночків за кресленнями замовника. Матеріал, з якого виготовляються вставки, має дуже високі характеристики міцності, що є основним чинником для даного типу виробів.

Крім цього, був розроблений високоміцний термостійкий матеріал, з якого виготовляються вставки верхньої форми.

У зв'язку з високими вимогами до точності виробів, все графітові вставки виготовляються за допомогою високоточної сучасної техніки.

Графітові вставки для виробництва склотари

Вуглецеві штовхачі для виробництва склотари

Підприємство виробляє вуглецеві штовхачі різного типу для скляної промисловості. Штовхачі виготовляються з двох типів матеріалів - високоміцного графіту, що має низьку теплопровідність, або композиційного матеріалу. Вуглець-вуглецевий композиційний матеріал (ВВКМ), в порівнянні з графітом, має більш високі характеристики, має високу стійкість до термоударів та ряду інших переваг.

Підприємство виготовляє як заготовки, так і вже готові вироби за кресленнями замовника. Деякі з них, як, наприклад, накладки штовхачів в лер, мають високі вимоги до точності виготовлення, що досягається високоточним обладнанням нашого підприємства.

Вуглецеві штовхачі для виробництва склотари

Термостійкі графітові ролики і щітки

Підприємством налагоджено виробництво термостійких графітових роликів, які застосовуються при виготовленні різних матеріалів, які виготовляються безперервним способом виробництва (метали, полімери, скло). Максимальна робоча температура для даного виду виробів - 650 °С в окислювальному середовищі і до 3000 °С у нейтральній.

Підприємством налагоджено виробництво термостійких графітових щіток бруса шлакової камери печі відпалу для виготовлення флоат-скла. Висока робоча температура в камері (600-620 °С) не дозволяє використовувати звичайні конструкційні графіти, з огляду на те, що в окислювальному середовищі після 450 °С вони починають «горіти». Для цього був розроблений термостійкий матеріал CY9, максимальна робоча температура якого - 650 °С. Його високі фізико-механічні властивості значно збільшують термін експлуатації даних виробів в порівнянні з аналогами конкурентів.

Термостійкі графітові ролики і щітки