ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Новини

ТОВ фірма «ЛЕГ» візьме участь у виставці «Енергетика в промисловості-2020»

 Енергетика в промисловості-2020 ТОВ фірма «ЛЕГ» візьме участь у XVIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості-2020», яка відбудеться 10-12 ноября 2020 г. в м. Київ, Україна.
Запрошуємо відвідати стенд нашої компнії в павльоні №1.
До зустрічі на виставці!

Дата: 13.08.2020

Ділова зустріч та перемовини з представниками Посольства Республіки Узбекистан

 Ділова зустріч та перемовини з представниками Посольства Республіки УзбекистанCпеціалісти ТОВ фірми «ЛЕГ» взяли участь в діловій зустрічі та провели перемовини з представниками Посольства Республіки Узбекистан. На зустрічі сторони обговорили питання співробітництва між країнами, позначили зацікавленість в постачаннях якісної і конкурентоспроможної продукції.

Дата: 17.07.2020

Отримано Патент №141261 на щітковий вузол електричної машини

 Патент № 141261 на щітковий вузол електричної машиниДержавне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) зареєструвало та видало Патент № 141261 на щітковий вузол виробництва ТОВ фірми «ЛЕГ».
Щітковий вузол містить щіткотримач, в обоймі якого розташована щітка з накладкою, яка підпружинена з боку накладки пружиною, закріпленої в даній обоймі, та оснащений системою індикації зносу щітки.
Система індикації зносу щітки (електричний датчик та візуальний індикатор) дозволяє полегшити обслуговування та експлуатацію щітково-контактного апарату електричної машини.

Дата: 06.07.2020

Вітаємо з Днем Конституції України!

 Вітаємо з Днем Конституції України!Щиро вітаємо з визначним святом - Днем Конституції України!
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої країни.

Дата: 26.06.2020

ТОВ фірма «ЛЕГ» отримала Патент Російської Федерації на щітковий струмознімач

 Патент на щітковий струмознімачФедеральною службою з інтелектуальної власності Російської Федерації зареєстрований і виданий Патент на щітковий струмознімач електричної машини виробництва ТОВ фірми «ЛЕГ».
Щітковий струмознімач передбачає використання щіткового вузла виробництва ТОВ фірми «ЛЕГ» (Патент № 194637).
Щітковий струмознімач забезпечує надійну і стабільну роботу щітково-контактного апарату, а також оснащений системою видалення пилу з робочої зони, що дозволяє значно знизити забруднення графітовим пилом електричної машини і поліпшити її роботу.

Дата: 22.06.2020