ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Новини

Вітаємо з Новим 2022 роком та Різдвом!

 Вітаємо з Новим 2022 роком та Різдвом! Дорогі наші друзі та партнери!

Колектив ТОВ фірми «ЛЕГ» вітає Вас з Новим роком та Різдвом!
Нехай новий 2022 рік буде сповнений нових ідей, перспектив, можливостей та фінансових успіхів! Бажаємо, щоб вас зігрівало тепло домашнього вогнища, а здоров'я та благополуччя примножувалося!

Дата: 06.01.2022

Вітаємо з Днем Захисника України!

 Вітаємо з Днем Захисника України! Вітаємо Вас з Днем захисника України - святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я на довгі роки, успіхів у роботі, щастя!

Дата: 13.10.2021

ТОВ фірма «ЛЕГ» взяла участь у конференції корпорації «Укрелектротранс»

 ТОВ фірма «ЛЕГ» взяла участь у конференції корпорації «Укрелектротранс» ТОВ фірма «ЛЕГ» взяла участь в щорічній підсумковій конференції корпорації «Укрелетротранс», яка проходила 8-10 вересня 2021 року у м. Одеса.
В конференції прийняли участь представники 35 підприємств та організацій - членів корпорації, представники Міністерства інфраструктури України.
ТОВ фірма «ЛЕГ» провела презентацію своєї продукції, яка зацікавила підприємства міського електротранспорту України.

Шановні партнери! Нам було дуже приємно зустрітися з Вами на конференції, обговорити поточні та перспективні проекти.


Дата: 13.09.2021

Вітаємо з 8 Березня!

 Вітаємо з 8 Березня!Дорогі жінки! Вітаємо Вас З 8 Березня і від щирого серця бажаємо, щоб кожен день приносив вам лише радість та успіх, щоб рідні і близькі дарували свою турботу і тепло. Нехай виправдаються всі надії і відкриються шляхи до нових можливостей!

Дата: 05.03.2021

Вітаємо з наступаючим Новим 2021 роком!

 Сертифікат на систему управління якістю Дорогі наші друзі та партнери!
ТОВ фірма «ЛЕГ» вітає вас з наступаючим Новим 2021 роком! Бажаємо підйому та процвітання вашому бізнесу, вдалих угод і найвигідніших контрактів! Нехай робота приносить вам добробут, задоволення і радість! Здоров'я, щастя, успіхів вам і вашим родинам!
Нехай 2021 рік буде успішним і щасливим!

Дата: 28.12.2020