ПОПЕРЕДУ ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Новини

Отримані позитивні результати роботи електрощіток із модернізованими полімерними накладками НК-8

 Накладка НК-8Амортизуюча підрезинена накладка НК-8 вдало пройшла випробування на Зміївській ТЕС. Відзначається безсумнівний ефект від зменшення вібрацій у порівнянні із металевими накладками НК-1/НК-2

Дата: 21.08.2018

Фахівцями ТОВ фірми "ЛЕГ" розроблено щіткотримач із рулонною пружиною постійного натискання

Щіткотримач із рулонною пружиною постійного натискання виробництва ТОВ фірми «ЛЕГ»
Фахівцями ТОВ фірми «ЛЕГ» розроблено щіткотримач (див. малюнок) із рулонною пружиною постійного натискання, що дозволяє збільшити термін служби ЩКА і самої щітки, виключає людський фактор, дозволяє встановити в корпус щітку більшого радіального розміру (до 80 мм), забезпечує рівномірне постійне натискання на щітку. На малюнку зображена щітка з амортизуючої полімерної накладкою НК8. Накладка уніфікована і дозволяє встановлювати щітку, як в традиційний щіткотримач, в тому числі з цанговим підйомним вузлом, так і в щіткотримач з рулонної пружиною.

Наявність вертикального паза в обоймі щіткотримача дозволяє візуально контролювати знос, а при наявності на накладці НК8 фіксатора (на малюнку) обмежувати граничний знос щітки.

 

Дата: 07.08.2018

Розроблено новий тип накладок НК-8

Накладка НК-8На сьогодні розроблено та проходить випробування новий тип накладок НК-8. У разі позитивних результатів випробувань передбачається замінити цім типом накладок металеві накладки НК-1, НК-2 та гумові накладки НК-6, НК-7 на усіх типах щіток.

Дата: 20.07.2018